The increasing number of cars on roads is inevitable, therefore, modern space management must be based on optimization and economy.

An underground garage is often an inefficient or infeasible solution due to architectural limitations, therefore parking systems need to adapt to rapid changes in urban development and, at the same time, effectively solve problems connected with parking spaces.

Nasze doradztwo nie opiera się tylko na sprzedaży parkingów czy na planowaniu nowych inwestycji. Rozwiązujemy problemy przestrzeni miejskiej, udoskonalamy i proponujemy nowoczesne rozwiązania dla istniejących projektów, jak również wybieramy optymalną formę ich realizacji. W naszej ofercie znajdują się również systemy parkowania poziomego, organizacja parkingów, mechanizmy poboru opłat i systemy platformowe.

Rozumiemy potrzeby miejskie i jesteśmy świadomi często skomplikowanych procedur ze względu na ograniczenia architektoniczne i geologiczne. Współpracujemy z biurami projektowymi, inwestorami krajowymi i zagranicznymi oraz urzędami miejskimi prowadząc rozmowy i negocjacje.

Naszą ofertę kierujemy na rynek polski, niemiecki i węgierski. Jesteśmy również obecni w takich miejscach jak Monako i Wyspy Kanaryjskie, które wymagają od nas elastyczności i zaawansowanych działań logistycznych.